Współpracujemy z :

E-biotechnologia.pl to portal specjalistyczny poświęcony biotechnologii, biologii molekularnej oraz biogospodarce. Portal istnieje już od 2006 roku. Serwis przechodził wiele zmian i transformacji stając się jednym z najpopularniejszych mediów biotechnologicznych w Polsce. Portal ten skierowany jest przede wszystkim do studentów, uczniów oraz naukowców. Duża część treści portalu przesyłana jest przez samych internautów.

Portal INT Laboratoria.net funkcjonuje w przestrzeni wirtualnej już od 2003 roku. Przez ostatnie lata aktywnie promuje branżę laboratoryjną, stanowiąc miejsce spotkań nauki i biznesu. W styczniu 2013 roku portal zaprezentował nową, dynamiczną i nowoczesną odsłonę. Bardziej interaktywna forma portalu umożliwia Użytkownikom współtworzenie przestrzeni Laboratoria.net, poprzez dodawania komentarzy, zachęca do swobodnej wymiany myśli. Serwis jest źródłem najświeższych i rzetelnych informacji zarówno dla doświadczonych badaczy, ekspertów, przedsiębiorców jaki i studentów sektora Life Science.

Plastech.pl to największy polski portal internetowy dla branży tworzyw sztucznych. Podejmujemy najważniejsze tematy dotyczące Tworzyw, Maszyn, Opakowań i Recyklingu. Prezentujemy istotne wiadomości i wydarzenia branżowe, a także firmy i oferty biznesowe. Umożliwiamy tysiącom użytkowników nawiązywanie nowych kontaktów handlowych. Plastech.pl przez 10 lat swojego istnienia skupił wokół siebie liczną społeczność osób i organizacji zaangażowanych w rozwój polskiej branży tworzyw sztucznych. Z kolei jego anglojęzyczna wersja, Plastech.biz, jest obecna na rynkach międzynarodowych. To wszystko sprawia, że serwis jest unikalnym miejscem służącym skutecznej promocji produktów i usług.

mlody-inzynier.pl – To serwis z ofertami pracy, staży oraz praktyk dla inżynierów, świeżo upieczonych absolwentów oraz studentów ostatnich lat kierunków technicznych. Wchodząc na portal masz pewność, że znajdziesz tu ogłoszenia skierowane tylko do osób z wykształceniem technicznym.